Yönetici Mesajı

Dardenia’nın güçlü ekibinin bir parçası olmak ister misiniz?

Türkiye’nin ilk ve tek balık ekmek zinciri Dardenia, 30 yıllık Dardanel tecrübesiyle sürdürülebilir balıkçılık ilkelerini kılavuz alarak 2011 yılında kuruldu. Türkiye’yi modern ve yenilikçi bir üslupla yaratılan farklı balık lezzetleriyle buluşturmayı amaçlayan Dardenia, Erenköy’de açtığı ilk restoranı ile büyük beğeni kazandı ve ilk yılında 130 binin üzerinde kişiyi ağırlayarak büyük bir başarıya imza attı.

2012 yılında ikinci restoranını Maslak’ta, üçüncü restoranını ise Buyaka AVM’de hizmete açan Dardenia, 2014 yılının Ocak ayında Göktürk’te açılan ilk sushi konseptli restoranı Dardenia Fish&Sushi ile zengin sushi lezzetlerini İstanbullularla buluşturdu. 2014 yılının Mayıs ayında Mecidiyeköy Ortaklar’da açtığı restoranla şube sayısını 5’e çıkaran Dardenia’nın 4 yılda kazandığı başarı, yeni Dardenia restoranlarının açılması yönündeki taleplerin giderek artmasına yol açtı.

Kurulduğu günden bu yana uluslararası alanda tanınan bir lezzet markası olmayı hedefleyen Dardenia, “kazan kazan” anlayışı üzerine kurguladığı franchise sistemi ile, İstanbul’un yanı sıra önceden hazırlanmış analizler doğrultusunda Anadolu’da da yeni franchise yatırımcıları ile beraber büyümesini sürdürmeyi planlıyor. Franchise olarak Dardenia’nın başarısı kanıtlanmış sisteminden ve marka değerinden faydalanacak işletmeler, Dardenia Franchise Sistemi içerisinde ilkler arasında yer almanın sunduğu avantajların yanı sıra, ürün geliştirme, lojistik, personel tedariği ve eğitimi, lokasyon seçimi, mimari proje ve yazılım gibi profesyonellik adına atılan tüm adımlarda Dardenia’nın güçlü ekibi tarafından desteklenecek. Dardenia merkezinde verilecek eğitimler sonucunda Dardenia Ailesi’ne katılacak franchisee’lar ile birlikte Dardenia şubelerimizin sayısını 5 yıl içinde 50’ye yükseltmeyi hedefledik.

Balık aşkıyla yola çıkan ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen restoran zincirleri arasında yer alan Dardenia Ailesi’nin bir parçası olmak isteyen tüm yatırımcı ve franchisee adaylarımıza şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.

Selin Daniyel
Dardenia Genel Koordinatörü


Aramıza Katılmak İçin