Sıkça Sorulan Sorular

Dardenia Fish & Bread Franchisee'lerinden Ne Bekliyor?

Öncelikle yaptığımız işin tüm detaylarına hakim olacak seviyede kendisini geliştirerek, her geçen gün işini geliştirecek bir işe adım attığının farkında olan, bugün için 100-120m2’lik operasyona sahip 160.000.-USD+KDV’lik bir işletmeyi finanse edecek ve bunun planlamasını hazırlayabilecek Dardenia ailesine katılmayı hedeflemiş Franchise adayları ile çalışmayı planladık.

Dardenia Fish & Bread İçin Tahmini Yatırım Bedeli Nedir?

Bugün için bir Dardenia Fish & Bread açmak, isim hakkı, tüm mimari projelendirme ve uygulama, tüm mutfak ekipman parkı, yazılım ve donanım, tüm reklam ve imaj uygulamaları, şirket kurulumu gibi yatırım kalemleri dahil olmak üzere 100-120m2 için 160.000.-USD+KDV’dir.

Dardenia Fish & Bread Franchise Sözleşmesi Kaç Yılı Kapsar ve Ana Franchise'a Aylık Ödenen Sabit Bir Ücret Var mıdır?

Franchise Anlaşma Süresi, dükkân açıldığı günden itibaren 5 yıldır. İşletme esnasında tüm franchise’lar yerel pazarlama fonu için kendi şubeleri için hazırlanan pazarlama planının uygulamasında kullanmak üzere %2 den az olmamak kaydı ile LSM bedeli ve Royalty öderler. Dardenia Fish & Bread şubelerinde hizmete sunulan her ürün Dardenia Merkez Lojistik Biriminden şubelere sevk edilmekte ve aylık olarak ürünlerin satışı gerçekleştikten sonra fatura edilmektedir.